Producent dystansów betonowych

O nas

firma_1

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem, jako kompetentny producent betonowych podkładek dystansowych, chcielibyśmy Państwu zaprezentować program naszych wyrobów. Nasze podkładki betonowe eksportujemy od wielu lat z powodzeniem do Niemiec.
W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi wyrobami na terenie Polski, postanowiliśmy przedstawić się szerokiemu gronu firm prowadzących działalność w branży budowlanej.
Powodzenie w sprzedaży naszych wyrobów ma oczywiście swoje uzasadnienie. Produkowane przez nas podkładki betonowe nie zawierają żadnych dodatków, takich jak azbest lub inne tworzywa sztuczne, dzięki czemu po związaniu z betonem osiągamy ekologiczną i całkowicie jednorodną bryłę (płytę) betonową. Wykonanie i kształt naszych podkładek gwarantuje wysoką przyczepność (związanie) z masą betonową.
Dystansowe podkładki betonowe odpowiadają wysokim wymaganiom na wytrzymałość, nasiąkliwość i mrozoodporność stawianym wyrobom betonowym, oraz spełniają normy PN-EN 206-1:2003.
Nasze wyroby gwarantują wysoką obciążalność podkładek.

Na indywidualne zamówienia produkujemy także dystanse o właściwościach mieszanki betonowej i betonu c50/60: XC4, XS3, XD3, XF4, XA1, XM1